upprepa tron procedur svanen fåtölj auktion person Prisnedsättning Fuktig
Fåtölj, Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. "Svanen", Fritz Hansen, Danmark. Helstoppad snurrfåtölj med tygklädsel. Centralfot av aluminium. Etikettmärkt Republic of Fritz Hansen Design: Arne Jacobsen Made in Denmark 2000. Sitthöjd: ca 39 cm.
Arne Jacobsen, fåtölj, "Svanen", Fritz Hansen, Danmark. - Bukowskis
Arne Jacobsen, fåtölj med fotpall, "Svanen", Fritz Hansen, Danmark, 1971. - Bukowskis
Arne Jacobsen Svanen fåtölj - Stockholms Auktionsverk
Arne Jacobsen, fåtölj 3322 Svanen, cognacsfärgat skinn | Auktionshuset.com
Klassiker hos Rekomo, Fåtölj Svanen från Fritz Hansen - Rekomo.se
Bildgalleri före och efter
ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Svanen", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal. - Bukowskis
ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Svanen", Fritz Hansen. - Bukowskis
Köp Svanen från Fritz Hansen | Nordiska Galleriet
ARNE JACOBSEN. "Svanen", fåtölj, Fritz Hansen, Danmark 1966, formgiven 1958. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Bildgalleri före och efter
Bildgalleri före och efter
Arne Jacobsen, fåtölj "Svanen" för Republic of Fritz Hansen, daterad 2006 Danmark. - Bukowskis
ARNE JACOBSEN. "Svanen", fåtölj, Fritz Hansen, Danmark 1960-tal, formgiven 1958. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Svanen", Fritz Hansen, Danmark 1993, - Bukowskis
Visa avslutad auktionsvara :: Pantbanken Sverige
ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Svanen", för Fritz Hansen Danmark, 2005. - Bukowskis
Fåtölj design Arne Jacobsen Svanen - Stockholms Auktionsverk
SVANEN Fåtölj, tyg - Fritz Hansen - Klassiska fåtöljer
ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Svanen", Fritz Hansen, Danmark 1960-tal. - Bukowskis