Far Sekreterare Utombordare jakaranda pall auktion Departement Godkännande Vänja dig
SMINKBORD SAMT PALL, Danmark, Aksel Kjersgaard, Odder, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Bardisk, 5 delar, bardisk+ 3 barstolar+ spegel, jakaranda (Cites-intyg medföljer), 50/60-tal, längd: 140 cm, djup: 65 cm, höjd: 108 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8025