Invandring marxistiska Till nio carl malmsten hylla auktion Borra information Kamrat
Carl Malmsten bokhylla - Stockholms Auktionsverk
CARL MALMSTEN, bokhylla med skåp, "Vardags". - Bukowskis
Carl Malmsten hylla - Stockholms Auktionsverk
Carl Malmsten, bokhylla, "Vardags", 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Carl Malmsten sekretär och bokhylla - Stockholms Auktionsverk
CARL MALMSTEN. Bokhylla med skåpunderdel, gråmålad. Möbler - Skåp & Hyllor - Auctionet
Bokhylla, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Furu, brännstämplad. Bredd: 101, djup: 29 cm, höjd: 95 cm - 1380 3453 - Metropol Auktioner
Bokhyllor, 3 st, Carl Malmsten, vardag, höjd: 195, bredd: 105, djup: 45, en med skrivklaff, en med hyllor, en med lådor. (nykel finns i inlämn). Metropol - Auktioner i Stockholm och på
Bokhyllor, 2 st, Design Carl Malmsten, Vardag, längd: 105, djup: 41, höjd: 195. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 7532
Carl Malmsten skänk - Stockholms Auktionsverk
SÄNGAR, 1 par CM, Carl Malmsten + hylla furu osign . Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9154
CARL MALMSTEN. Skåp, syrabetsad furu, tvådelat. Överdel med bakvändig hylla. Möbler - Skåp & Hyllor - Auctionet
Carl Malmsten, bokhylla, unik, 1962. - Bukowskis
Skåp, troligen Carl Malmsten, 1 | Auktion dalarnasauktionsbyra.se
CARL MALMSTEN. Bokhylla 2-delad. H 196cm. B 88cm. 45cm. Bruksslitage – Auktionshuset i Örebro AB
CARL MALMSTEN, bokhylla/sekretär, "Vardags", Svensk Fur, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis