GOLVLAMPA, "Arco", Achille och Pier Castiglioni, Flos, Italien, jubileumsutgåva, numrerad 1567/3000, 2002. - Bukowskis
GOLVLAMPA,"Arco" Achille Castiglioni och Pier Giacomo Castiglioni, Flos, Italien, 1990-tal. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet
FAT, tenn, Achille Gamba, jugend, Tyskland, 1900-talets början. Silver & Metall - Tenn, Mässing & Koppar - Auctionet
Golvlampa, Achille & Pier Castiglioni, "Arco", Flos, Italien. Höjd: 145-175 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2047