BØRGE MOGENSEN, karmstol, "Öresund", AB Karl Andersson & Söner. - Bukowskis
BÖRGE MOGENSEN. Stolar 4 st. ”Öresund”. Ek och lädersits. Skador, slitage, skav och märken. Fläckigt läder. Torkad stoppning. Firma Karl Andersson & Söner. – Auktionshuset i Örebro AB